about
dj na svatbu cena

DJ na svatbu kdekoliv a kdykoliv!

Svatba je jednou z nejdůležitějších událostí v životě člověka a proto si zaslouží náležitou pozornost. Mám bohatou praxi jako DJ a spolu s kolegou se staráme o hudební stránku svatby.

Možná stále zvažujete mezi živou hudbou (skupinou) a diskžokejem. Pokud jste se rozhodli pro diskžokeje, nebo pro kombinaci DJe s kapelou, jste na správném místě. Určitě Vás nechceme přesvědčovat, že je lepší to nebo ono.

Každý z nás má ale určitě neblahou zkušenost s nějakým „DJem“ na diskotéce, který si hraje sám pro sebe a zahleděný do mixážního pultu, se snaží mixovat nějakou úžasnou novinku, kterou nikdo nezná. Celou noc stejný rytmus, nehledě na to, že nechat si zahrát svojí oblíbenou písničku je skoro nemožné. Tak tohle se Vám s námi určitě nestane. Chápeme, jak je pro Vás tento den důležitý a uděláme vše pro Vaši spokojenost. V našem zájmu je udržet veselou náladu a příjemnou atmosféru po celou dobu Vaší svatební oslavy. Vzhledem k tomu, že se jedná o uzavřenou společnost, záleží jen na Vašich přáních, jakou hudbu budete poslouchat. Repertoár je skutečně velmi bohatý a pestrý, od „oldies“ hitů let 60-tých, přes slavnou éru 70. a 80. let, disco hity 90.let, českou a slovenskou scénu, rock, dechovku až po současné hity. Já a můj kolega jsme dehráli přes 290 svateb a tak dokážeme odhadnout, co kdy zahrát, aby nálada neopadala, ale spíš gradovala. Se svatbami máme letité zkušenosti, ať už je svatba ve městě, na vesnici, uvnitř i venku, dokážeme zahrát cokoli a vytvořit tak výbornou atmosféru. Celou svatbu provází srozumitelný mluvený projev a dokážeme odmoderovat Vaše svatební soutěže i celý program. Při moderování svatby klademe důraz na to, že svatba je především Váš velký den, směřujeme tedy veškerou pozornost na novomanžele a nemáme potřebu, zbytečně se předvádět.

Nyní už zbývá vybrat si libovolný song pro Váš novomanželský tanec a svatební párty, na kterou budou všichni dlouho vzpomínat, může začít…

 
Domů | Doporučujeme místa | Ceník | Kontakt Sledujte náš Facebook.